אודות

כסף לא צומח על העצים

מי אני?

מומחית להתנהלות פיננסית אחראית ומודעת, מפתחת תכנים בנושא בכלל ותוכניות לימוד בפרט, מכשירה מורים, מרצה ומלמדת חינוך פיננסי והתנהלות כלכלית אחראית למגוון קבוצות גיל ומגוון מוסדות לימוד. עוסקת ביעוץ, בהנחיית קבוצות ובהרצאות בתחום התנהלות כלכלית אחראית, השכלה פיננסית בסיסית ובנושא תקציב הבית והמשפחה.
שותפה למיזמים מרתקים המקדמים חינוך פיננסי בכלל ולילדים בפרט: בפסיכולוגיה, באינטרנט , בתקשורת ובחינוך.

במהלך למעלה מ-20 שנה צברתי נסיון במגוון תפקידים בכירים בשוק ההון ובחברות היי טק בתחומי מחקר פיננסי, יעוץ השקעות, אימון לשינוי הרגלים כלכליים והוראה. אני בעלת ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בוגרת התוכנית להכרת מעצבי מדיניות כלכלית חברתית, השתלמתי בהנחיית קבוצות בתחום כלכלת המשפחה.

כיהנתי כנציגת הציבור בדירקטוריון הבורסה בתל אביב ובדירקטוריון קופות הגמל של בנק דיסקונט.
בנוסף לפעילותי העיסקית, כיום אני פעילה חברתית לטובת ארגונים אזרחיים הפועלים לקידום נשים, להקטנת פערים כלכליים-חברתיים, לחיזוק הדמוקרטיה וזכויות אדם. פעילותי הציבורית בהתנדבות כוללת חברות בוועד המנהל של העמותה להעצמה כלכלית לנשים והנחיית סדנאות ליציאה ממשבר כלכלי בעמותת "פעמונים

החזון שלי הוא לאפשר התנהלות מתוך ידע, מודעות ובחירה.

ציטוט מתוך ראיון עם חיליק מגנוס, המחלץ מטיילים במצוקה בכל העולם, ynet 13/4/2010:

"הטעות הכי גדולה שמטייל יכול לעשות זה לא לדעת. זה יכול להיות ממש קטלני. מדי שנה אנחנו מאבדים מטיילים לא כי הם חסרי אחריות ונמהרים – להפך, רובם אנשים מאוד אחראים ונבונים – אלא כי הם לא יודעים. צריך לדעת איך להתנהג, מהם הכללים. הרי אתה לא נכנס לים בפעם הראשונה בחייך, וישר צולל לעומק 50 מטר. רצוי להכיר את פני המים לפני שצוללים למעמקים."

  • אם זה נכון לגבי טיולים בעולם, זה נכון גם בהקשר הכלכלי: התנהלות מתוך ידע ותכנון מביאה עמה פוטנציאל גדול להנאה ולמימוש חלומות.
  • התנהלות בחוסר ידע היא התנהלות לא אחראית אשר עלולה לגרום לצער במקרה הפשוט ולצרות ולקשיים במקרים היותר מורכבים.
  • ההשלכות של התנהלות כלכלית אחראית ומושכלת נוגעות כל תחום בחיינו – החל במצב הרוח, באיכות הקשר עם בני המשפחה, חברים, עמיתים לעבודה, מנהלים, ביכולת להקדיש זמן ואנרגיה לזוגיות, להורות, להתקדמות מקצועית, ללימודים.
  • אין לנו כבר ספק כי חשוב ללמוד כיצד למנוע תאונות דרכים, עישון ומחלות.
    אנו מאמינים בחינוך לנהיגה זהירה, לתזונה מאוזנת ולפעילות גופנית
  • כלים, ידע ומודעות לנושא האחריות הכלכלית מסייעים לצמצם התנהגויות שכיחות אך שגויות ובכך למנוע קשיים ומצוקה מחד ולאפשר פריחה ושגשוג מאידך!

מטרות

באמצעות מתן ידע ויצירת מודעות אני מבקשת ליצור תשתית אמיתית ויציבה להתנהלות כלכלית אחראית בכל שלב בחיים.

חיפוש באתר

צרו עמי קשר

 

cforms contact form by delicious:days

כסף לא צומח על העצים

פרסומים אחרונים