לקוחות מספרים

המלצה משפחתית

שלושה אחים ואימם

"לא האמנתי שאפשר להינות ככה מסדרת מפגשים על ניהול כסף! הייתי גם מופתע כמה קל יהיה לי לשנות את ההרגלים הגרועים שהיו לי שהכניסו אותי לצרות. לפני זה בזבזתי על עיוור, בלי לחשוב ובלי לבדוק. יעל שינתה לי את התודעה, את ההבנה לגבי חשיבות הבקרה על הכסף והמשמעות החמורה של המינוס. היום אני נכנס לחשבון פעם-פעמיים בשבוע לבדוק שיש לי כרית של משכורת אחת. כשאני נכנס עכשיו לחשבון, אני מבין מה אני רואה. ריביות ופנסיות יהיו רלוונטיים יותר בעתיד אבל טוב שאני כבר מוכן לזה."
ג.
(23) חזר מהטיול הגדול
"ההשקעה בסדנת ניהול כסף לשלושת הילדים ללא ספק השתלמה! בחודשים האחרונים חילצנו ארבע פעמים את הבנים שלנו מצרה כלכלית. יש לנו תקשורת טובה במשפחה, הילדים מקשיבים, מעריכים ומכבדים את מה שיש לנו לומר אבל בעניין הזה היה ברור שאנחנו זקוקים לעזרה חיצונית. החיפוש האינטרנטי הוביל אותנו ליעל נבט. בשלוש פגישות איתה רכשו שלושת הבנים שלנו מודעות, ידע, והרגלים חדשים שמשרתים אותם מעכשיו ולתמיד. בסוף כל מפגש יעל שלחה סיכום מסודר במייל וצירפה טמפלטים של קבצים שימושיים. היא העבירה אליהם באופן מסודר את האחריות על התנהלותם הכלכלית וכבר אפשר לראות תוצאות. ומה שיפה במיוחד – התהליך היה מהנה. הם אהבו את יעל, התחברו אליה מיד ושמחו לקראת הפגישות. אין טוב וחשוב מזה, מומלץ בחום! תודה, יעל!"
אמם של הנערים
"אני מאוד ממליץ על מפגשים עם יעל, והכי כיף לעשות את זה עם אחים או עם חברים. הפגישות שינוי את נקודת המבט שלי על הדרך שבה אני מנהל את הכסף שאני מרוויח. למדתי הרבה על העסקת בני נוער ועל התנאים שמגיעים לי בעבודה. למדתי על חיסכון עתידי, איך לתכנן את הכסף כדי שאוכל גם להנות עכשיו וגם שיהיה לי כסף לדברים גדולים בזמן יותר רחוק. זה עוד יותר טוב ויעיל לאנשים אחרי צבא אבל אני אזכור את כל מה שיעל לימדה אותי."
א.
נער בכיתה יא
"יעל ממש אחלה. אני חייל בסדיר וחשבתי שהמפגשים האלה יהיו "תיק" במקום להנות עם חברים בחופשות החמשוש שלי. אבל היה סבבה - יעל הציגה נושאים עקרוניים וחשובים בצורה מעניינת ודינמית ויש לי עכשיו מודעות שלא הייתה לי קודם על מינוס בבנק, ריביות, הלוואות, ותכנון תקציב. מה גם שביליתי שם עם האחים שלי. בקיצור, היה מעולה ומשמעותי. תודה!"
י.
חייל

מתוך משובי תלמידי קורס ניהול כלכלי אישי ומשפחתי

המסלול האקדמי המכללה למינהל, מדעי המחשב - סמסטר ב' 2018 בהנחיית יעל נבט.

"קורס חשוב ביותר שתורם להתנהלות כלכלית נכונה. המרצה העבירה את המושגים והנושאים בצורה פשוטה וברורה ובכך תרמה לי ידע רב, שלא הייתי מודע אליו אחרת."

"התוכן והקורס מצוינים. זה עשה לי המון סדר בחיים האישיים,ובאמת ישמתי הרבה דברים מהחומר הנלמד. יעל מעבירה את השיעורים בצורה מעניינת וממוקדת. יש לה סבלנות לשאלות הסטודנטים,ונותנת הרבה מעל לחומר הנלמד."

"היה לי מאוד שימושי הקורס, תרם המון ידע לחיים האמיתיים שלא מקבלים בבית הספר או בצבא"

"פשוט קורס מדהים, אני מפחדת להפסיד שיעורים, מעניין ולימד אותי כל כך הרבה ועכשיו אני מבינה הרבה יותר בתחום הזה ויכולה להתקדם המרצה מקסימה ועונה על כל שאלה."

"קורס מעולה!!! קורס מאוד חשוב לחיים, בין ההכי טובים בתואר. המרצה יעל היא מרצה מעולה, שרואים שתוכן הקורס הוא חלק מרכזי בחייה והיא מאוד רוצה לתרום ולעזור לסטודנטים עם כל הידע הרלוונטי. תמיד מגיעה מספיק זמן לפני השיעור כדי שהכל כבר יהיה מוכן, עונה על שאלות בדרך מאוד נאותה ובסבר פנים יפות. שירבו מרצים כמוה."

"קורס מצויין, מנגיש מונחים כלכליים "מפחידים" בצורה ברורה בפעם הראשונה בחיים. הקורס הכי חשוב בתואר לטעמי. יעל המרצה נפלאה! מעניינת, חייכנית, קשובה, עונה לכל השאלות בהרחבה ונשארת גם אחרי השיעור להבהיר כל שאלה שלא נענתה, ותמיד עם חיוך ורצון לעזור. בנוסף מסבירה את החומר מעולה ומפגינה בקיאות מדהימה גם באקטואליה."

תודות והמלצות נוספות

איזה כיף לראות אותך כאן 🙂

אשמח לשלוח לך מדי חודש עצות ומאמרים על התנהלות כלכלית בשגרה ובעולם ההשקעות וגם לעדכן על הקורסים הבאים שנפתחים

מידע נוסף על מדיניות הפרטיות שלנו.

close

איזה כיף לראות אותך כאן 🙂

אשמח לשלוח לך מדי חודש עצות ומאמרים על התנהלות כלכלית בשגרה ובעולם ההשקעות וגם לעדכן על הקורסים הבאים שנפתחים

מידע נוסף על מדיניות הפרטיות שלנו.